0parts

67127302589 – Plovimo siurblys/skysčio bakelis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 67127302589 · 888 skelbimai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

888 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7302589 (4)
  • BEG8909 (1)

Tinka: BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66, BMW, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61, BMW 7 G11 G12, BMW 5 E39 ir dar 9

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 08: Plovimo siurblys/skysčio bakelisPlovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 08Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589888
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67127302589?

Apliejiklių siurbliukai (25)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67127302589?

888 skelbimai: Nauja nuo 10 € · naudota nuo 12 €. Kaina: 10 € – 77 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67127302589?

BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61, BMW 7 G11 G12, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X5 E70, BMW X6 E71, BMW 1 F20 F21, BMW 3 G20 G21, BMW 4 F32 F33, Land Rover Series II, Rover Land Rover, BMW 3 F30 F35 F31. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 E82 E88 (2007–2014), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 G30 G31 G38 (2016–) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67127302589?

7302589 (4), BEG8909 (1)