0parts

61667006063 – Plovimo siurblio filtras BMW 3 E46

Detalės kodas 61667006063 · 8 skelbimai

Taip pat žymima: 7006063, 61 66 7 006 063

8 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7006063, 61 66 7 006 063

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7006063 (7)

Tinka: BMW, BMW 3 E46, BMW 5 E39, BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 09: Plovimo siurblio filtrasPlovimo siurblio filtras61667006063BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 09Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis6712730258925
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61667006063?

Apliejiklių skysčio bakeliai (5), Montavimo detalės (2), Apliejiklių siurbliukai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61667006063?

8 skelbimai, kaina 16 € – 30 €. Nauja – 8.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61667006063?

BMW 3 E46, BMW 5 E39, BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 F10 F11 (2009–2016), BMW 5 G30 G31 G38 (2016–) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61667006063?

7006063 (7)