0parts

67127302589 – Plovimo siurblys/skysčio bakelis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 67127302589 · 888 skelbimai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

Plovimo siurblys/skysčio bakelis – pozicija 08 gamintojo schemoje „Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis“. Tinka BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66 ir kitiems.

Dar vadinama: apliejiklių siurbliukas

Dažniausia kaina: nauja ~34 €, naudota ~24 €

🚚 Pristatymas į Lietuvą per 6 d.↩ Grąžinimas 14 d.🔒 Pinigai pardavėjui – tik gavus prekę

888 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7302589 (4)
  • BEG8909 (1)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
PolcarPakaitalas20 €12
BMWOriginalas12 € (naudota)4
Febi BilsteinPakaitalas37 €3
B-SeriesPakaitalas35 €2
ME PremiumPakaitalas10 €1
IntercarPakaitalas33 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87 · E81pagal gamintojo katalogą116d2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87pagal gamintojo katalogą116i2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87 LCIpagal gamintojo katalogą116d2004–2011
BMW1 E82 E88pagal gamintojo katalogą2007–2014
BMW1 F20 F21pagal gamintojo katalogą2011–2019
BMW3 E90 E91 · E90pagal gamintojo katalogą316i N432005–2012
BMW3 E90 E91 · E90 LCIpagal gamintojo katalogą316d N472005–2012
BMW3 E90 E91 · E91pagal gamintojo katalogą318d M47N22005–2012
BMW3 E90 E91 · E91 LCIpagal gamintojo katalogą316d2005–2012
BMW3 E92 E93 · E92pagal gamintojo katalogą316i2005–2014
BMW3 E92 E93 · E92 LCIpagal gamintojo katalogą316i2005–2014
BMW3 E92 E93 · E93pagal gamintojo katalogą320d2005–2014
BMW3 F30 F35 F31 · F30pagal gamintojo katalogą320d2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F30 LCIpagal gamintojo katalogą316d2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą316d B472012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31 LCIpagal gamintojo katalogą316d2012–2018
BMW4 F32 F33pagal gamintojo katalogą2013–2020
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą520d2004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą520d M47N22004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą520d2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą520d M47N22004–2010
BMW5 G30 G31 G38 · G30pagal gamintojo katalogą518d2016–
BMW7 E65 E66pagal gamintojo katalogą2001–2008
BMW7 G11 G12 · G11pagal gamintojo katalogą725d2015–2022
BMWX1 E84pagal gamintojo katalogą2009–2015
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 5 F10 F11, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X5 E70, BMW X6 E71, BMW 3 G20 G21, Land Rover Series II, Rover Land Rover

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 08: Plovimo siurblys/skysčio bakelisPlovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 08Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589888
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67127302589?

Apliejiklių siurbliukai (25)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67127302589?

888 skelbimai: Nauja nuo 10 € · naudota nuo 12 €. Kaina: 10 € – 77 €. Dažniausia kaina: nauja ~34 €, naudota ~24 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67127302589?

BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61, BMW 7 G11 G12, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X5 E70, BMW X6 E71, BMW 1 F20 F21, BMW 3 G20 G21, BMW 4 F32 F33, Land Rover Series II, Rover Land Rover, BMW 3 F30 F35 F31. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 E82 E88 (2007–2014), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 G30 G31 G38 (2016–), BMW 7 E65 E66 (2001–2008), BMW 7 G11 G12 (2015–2022), BMW X1 E84 (2009–2015) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67127302589?

7302589 (4), BEG8909 (1)