0parts

61138364520 – Universalus lizdo korpusas BMW 1 E81 E87

Detalės kodas 61138364520 · 4 skelbimai

Taip pat žymima: 8364520, 61 13 8 364 520

4 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8364520, 61 13 8 364 520

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8364520 (4)

Tinka: BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 3 G20 G21, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 10: Universalus lizdo korpusas, nekoduotasUniversalus lizdo korpusas, nekoduotas61138364520BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 10Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis6712730258925
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61138364520?

Kitos prekės (3), Kaladėlės, jungtys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61138364520?

4 skelbimai, kaina 10 € – 27 €. Nauja – 4.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61138364520?

BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 3 G20 G21. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61138364520?

8364520 (4)