0parts

67127302589 – Plovimo siurblys/skysčio bakelis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 67127302589 · 888 skelbimai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

888 skelbimai

?
Ankstesni
Užkrauti daugiau

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7302589, 67 12 7 302 589

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7302589 (4)
  • BEG8909 (1)

Tinka: BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66, BMW, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61, BMW 7 G11 G12, BMW 5 E39 ir dar 9

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 08: Plovimo siurblys/skysčio bakelisPlovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 08Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis67127302589888
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67127302589?

Apliejiklių siurbliukai (25)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67127302589?

888 skelbimai: Nauja nuo 10 € · naudota nuo 12 €. Kaina: 10 € – 77 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67127302589?

BMW 3 E90 E91, BMW 5 F10 F11, BMW 7 E65 E66, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61, BMW 7 G11 G12, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X5 E70, BMW X6 E71, BMW 1 F20 F21, BMW 3 G20 G21, BMW 4 F32 F33, Land Rover Series II, Rover Land Rover, BMW 3 F30 F35 F31. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67127302589?

7302589 (4), BEG8909 (1)