0parts

61131379351 – Vamzdelių atrama BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 61131379351 · 2 skelbimai

Taip pat žymima: 1379351, 61 13 1 379 351

2 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 1379351, 61 13 1 379 351

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 1379351 (2)

Tinka: BMW 3 E90 E91, BMW 5 E60 E61, BMW 7 E65 E66

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (E87 130I) schema – pozicija 07: Vamzdelių atramaVamzdelių atrama61131379351BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (E87 130I), poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos separatorius116175314232
02Ventiliacijos žarna116175229333
02Ventiliacijos žarna1161755953013
03Ventiliacijos vamzdis111575229319
04Grįžtamasis vamzdis111575678015
05Dengiamasis dangtelis116175472291
06Degalų vamzdžio laikiklis116175726292
07Vamzdelių atrama611313793512
08Varžtas11617535849Ieškoti

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61131379351?

Montavimo detalės (1), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61131379351?

2 skelbimai, kaina 7 € – 20 €. Nauja – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61131379351?

BMW 3 E90 E91, BMW 5 E60 E61, BMW 7 E65 E66. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61131379351?

1379351 (2)