0parts

11617531423 – Alyvos separatorius BMW M3 E90

Detalės kodas 11617531423 · 2 skelbimai

2 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52) schema – pozicija 01: Alyvos separatoriusAlyvos separatorius11617531423BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos separatorius116175314232
02Ventiliacijos žarna116175229333
02Ventiliacijos žarna1161755953013
03Ventiliacijos vamzdis111575229319
04Grįžtamasis vamzdis111575678015
05Dengiamasis dangtelis116175472291
06Degalų vamzdžio laikiklis116175726292
Vamzdelių atrama133117144532
07Vamzdelių atrama61131379351Ieškoti
08Varžtas (5X20)11617535849Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11617531423?

Karterio alsuokliai (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11617531423?

2 skelbimai, kaina 69 € – 172 €. Nauja – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11617531423?

BMW M3 E90, BMW 3 E90 E91. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą