0parts

11617522933 – Ventiliacijos žarna BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 11617522933 · 3 skelbimai

3 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52) schema – pozicija 02: Ventiliacijos žarnaVentiliacijos žarna11617522933BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos separatorius116175314232
02Ventiliacijos žarna116175229333
02Ventiliacijos žarna1161755953013
03Ventiliacijos vamzdis111575229319
04Grįžtamasis vamzdis111575678015
05Dengiamasis dangtelis116175472291
06Degalų vamzdžio laikiklis116175726292
Vamzdelių atrama133117144532
07Vamzdelių atrama61131379351Ieškoti
08Varžtas (5X20)11617535849Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11617522933?

Kitos prekės (1), Interkulerių žarnos (1), Dalys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11617522933?

3 skelbimai, kaina 11 € – 45 €. Nauja – 3.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11617522933?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11617522933?

11617522933-23 (1), 7522933 (1)