0parts

11157567801 – Grįžtamasis vamzdis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 11157567801 · 6 skelbimai

6 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52) schema – pozicija 04: Grįžtamasis vamzdisGrįžtamasis vamzdis11157567801BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52), poz. 04Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos separatorius116175314232
02Ventiliacijos žarna116175229333
02Ventiliacijos žarna1161755953013
03Ventiliacijos vamzdis111575229319
04Grįžtamasis vamzdis111575678016
05Dengiamasis dangtelis116175472291
06Degalų vamzdžio laikiklis116175726292
Vamzdelių atrama133117144532
07Vamzdelių atrama61131379351Ieškoti
08Varžtas (5X20)11617535849Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11157567801?

Karterio alsuokliai (3), Purvasaugiai (1), Kitos prekės (1), Dalys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11157567801?

6 skelbimai: Nauja nuo 22 € · naudota nuo 41 €. Kaina: 22 € – 200 €. Nauja – 5, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11157567801?

BMW 3 E90 E91, BMW 5 E60 E61, BMW M3 E90, BMW 7 E65 E66, BMW 1 E81 E87, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11157567801?

7567801 (4)