0parts

11157522931 – Ventiliacijos vamzdis BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 11157522931 · 9 skelbimai

9 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52) schema – pozicija 03: Ventiliacijos vamzdisVentiliacijos vamzdis11157522931BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (N52), poz. 03Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos separatorius116175314232
02Ventiliacijos žarna116175229333
02Ventiliacijos žarna1161755953013
03Ventiliacijos vamzdis111575229319
04Grįžtamasis vamzdis111575678015
05Dengiamasis dangtelis116175472291
06Degalų vamzdžio laikiklis116175726292
Vamzdelių atrama133117144532
07Vamzdelių atrama61131379351Ieškoti
08Varžtas (5X20)11617535849Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11157522931?

Kitos prekės (4), Purvasaugiai (2), Karterio alsuokliai (2), Dalys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11157522931?

9 skelbimai, kaina 23 € – 231 €. Nauja – 9.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11157522931?

BMW 5 E60 E61, BMW 3 E90 E91, BMW 7 E65 E66, BMW Z4 E85 E86, BMW M3 E90, BMW 1 E81 E87, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11157522931?

7522931 (6), 11157522931-06 (1), 11157522931-23 (1)