0parts

11611440317 – Jungiamoji linija BMW 5 E39

Detalės kodas 11611440317 · 1 skelbimas

Taip pat žymima: 1440317, 11 61 1 440 317

Jungiamoji linija – pozicija 03 gamintojo schemoje „Karterio vėdinimas / alyvos separatorius“. Tinka BMW 5 E39. Originalas – BMW.

1 skelbimas

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 1440317, 11 61 1 440 317

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 1440317 (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW3 E46 · E46pagal gamintojo katalogą320 CIM52, 323 CI, 328 CI1998–2005
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 5 E39

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E46 (1998–2005) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (E46 320CIM52, E46 323CI, E46 328CI) schema – pozicija 03: Jungiamoji linijaJungiamoji linija11611440317BMW 3 E46 (1998–2005) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (E46 320CIM52, E46 323CI, E46 328CI), poz. 03Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Slėgio reguliavimo vožtuvas116175015662
01Slėgio reguliavimo vožtuvas1161753340011
02Ventiliacijos vamzdis116114325592
02Ventiliacijos vamzdis1161753339811
03Jungiamoji linija116114403171
03Jungiamoji linija1161750453512
03Jungiamoji linija116175333996
04Ventiliacijos žarna111575326495
04Ventiliacijos žarna111575326295
05Varžtas11617533331Ieškoti
06Vakuuminė žarna, juoda117275453236
07Grįžtamasis vamzdis11157520035Ieškoti
07Grįžtamasis vamzdis1161750453610
08Žarnos spaustukas071299521041

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja dalis su kodu 11611440317?

1 skelbimas, kaina 58 €. Nauja – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11611440317?

BMW 5 E39. BMW 3 E46 (1998–2005) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11611440317?

1440317 (1)