0parts

11151432559 – Slėgio reguliavimo vožtuvas BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 11151432559 · 4 skelbimai

4 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E46 (1998–2005) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54) schema – pozicija 01: Slėgio reguliavimo vožtuvasSlėgio reguliavimo vožtuvas11617501566BMW 3 E46 (1998–2005) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Slėgio reguliavimo vožtuvas116175015664
01Slėgio reguliavimo vožtuvas1161753340011
02Ventiliacijos vamzdis116114325594
02Ventiliacijos vamzdis1161753339811
03Jungiamoji linija1161750453512
03Jungiamoji linija116175333996
04Ventiliacijos žarna111575326495
04Ventiliacijos žarna111575326295
05Varžtas (K60X22)11617533331Ieškoti
06Vakuuminė žarna, juoda (3,5X1,8)117275453236
07Grįžtamasis vamzdis1161750453610

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11151432559?

Karterio alsuokliai (3), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11151432559?

4 skelbimai: Nauja nuo 228 € · naudota nuo 27 €. Kaina: 27 € – 328 €. Nauja – 2, Naudota – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11151432559?

BMW 5 E60 E61, BMW 3 E46, BMW 5 E39, BMW 7 E38, BMW X3 E83. BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11151432559?

1432559 (4), 11611432559 (2), 11617501566 (1), 7501566 (1)