0parts

11617533400 – Slėgio reguliavimo vožtuvas BMW X5 E53

Detalės kodas 11617533400 · 11 skelbimų

11 skelbimų

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E46 (1998–2005) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54) schema – pozicija 01: Slėgio reguliavimo vožtuvasSlėgio reguliavimo vožtuvas11617533400BMW 3 E46 (1998–2005) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Slėgio reguliavimo vožtuvas116175015661
01Slėgio reguliavimo vožtuvas1161753340011
02Ventiliacijos vamzdis116114325592
02Ventiliacijos vamzdis1161753339811
03Jungiamoji linija1161750453512
03Jungiamoji linija116175333996
04Ventiliacijos žarna111575326495
04Ventiliacijos žarna111575326295
05Varžtas (K60X22)11617533331Ieškoti
06Vakuuminė žarna, juoda (3,5X1,8)117275453236
07Grįžtamasis vamzdis1161750453610

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11617533400?

Kitos prekės (4), Purvasaugiai (2), Karterio alsuokliai (2), Karterio alsuoklio filtrai (1), Vožtuvų dangteliai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11617533400?

11 skelbimų, kaina 22 € – 151 €. Nauja – 11.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11617533400?

BMW X5 E53, BMW 3 E46, BMW X3 E83, BMW X5 E70, BMW X5 F15, BMW X5 G05, BMW Z3 E36, BMW 5 E60 E61, BMW 7 E65 E66. BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11617533400?

7533400 (6), 11617533400-70 (1), 11617533400_GTV (1), EO-006616 (1), HH8675J (1)