0parts

11617504536 – Grįžtamasis vamzdis BMW 3 E46

Detalės kodas 11617504536 · 11 skelbimų

11 skelbimų

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E46 (1998–2005) Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54) schema – pozicija 07: Grįžtamasis vamzdisGrįžtamasis vamzdis11617504536BMW 3 E46 (1998–2005) → Karterio vėdinimas / alyvos separatorius (M54), poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Slėgio reguliavimo vožtuvas116175015661
01Slėgio reguliavimo vožtuvas1161753340011
02Ventiliacijos vamzdis116114325592
02Ventiliacijos vamzdis1161753339811
03Jungiamoji linija1161750453512
03Jungiamoji linija116175333996
04Ventiliacijos žarna111575326495
04Ventiliacijos žarna111575326295
05Varžtas (K60X22)11617533331Ieškoti
06Vakuuminė žarna, juoda (3,5X1,8)117275453236
07Grįžtamasis vamzdis1161750453611

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11617504536?

Karterio alsuokliai (3), Purvasaugiai (2), Kitos prekės (2), Oro žarnos (1), Alyvos vamzdeliai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11617504536?

11 skelbimų, kaina 22 € – 82 €. Nauja – 11.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11617504536?

BMW 3 E46, BMW 5 E39, BMW 7 E38, BMW X5 E53, BMW 5 E60 E61, BMW X3 E83, BMW Z3 E36, BMW 7 E65 E66. BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11617504536?

7504536 (7), 11617504536_GTV (1), 7500021 (1), 7520035 (1), 813001001 (1), EO-006634 (1)