0parts

67128377430 – Žibintų valymo įrenginio plovimo siurblys BMW 3 E46

Detalės kodas 67128377430 · 563 skelbimai

Taip pat žymima: 8377430, 67 12 8 377 430

563 skelbimai

?
Ankstesni
Užkrauti daugiau

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8377430, 67 12 8 377 430

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8377430 (13)
  • 67128377430-21 (1)
  • 67128377430_GTV (1)
  • BEG10567 (1)

Tinka: Volkswagen, BMW 3 E46, BMW 3 E90 E91, BMW 1 E81 E87, Volkswagen Polo IV 9N3, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW 3 E92 E93 ir dar 5

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E87 116I) schema – pozicija 04: Žibintų valymo įrenginio plovimo siurblysŽibintų valymo įrenginio plovimo siurblys67128377430BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E87 116I), poz. 04Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Šešiakampis varžtas su poveržle0711990291310
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
04Žibintų valymo įrenginio plovimo siurblys67128377430563
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Galinis apiplovimo siurblys671283621546
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis6712730258925
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67128377430?

Apliejiklių siurbliukai (25), Žibintų apliejikliai (3)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67128377430?

563 skelbimai: Nauja nuo 38 € · naudota nuo 22 €. Kaina: 22 € – 150 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67128377430?

BMW 3 E46, BMW 3 E90 E91, BMW 1 E81 E87, Volkswagen Polo IV 9N3, BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW 3 E92 E93, BMW 3 E36, BMW 7 E38, BMW 1 E82 E88, BMW 5 E60 E61. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 5 E39 (1996–2003), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67128377430?

8377430 (13), 67128377430-21 (1), 67128377430_GTV (1), BEG10567 (1)