0parts

67128362154 – Galinis apiplovimo siurblys BMW 5 E39

Detalės kodas 67128362154 · 6 skelbimai

Taip pat žymima: 8362154, 67 12 8 362 154

6 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8362154, 67 12 8 362 154

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8362154 (1)

Tinka: BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X4 F26, BMW 3 E90 E91, BMW 3 E92 E93, BMW 4 F32 F33, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E87 116I) schema – pozicija 07: Galinis apiplovimo siurblysGalinis apiplovimo siurblys67128362154BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E87 116I), poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Šešiakampis varžtas su poveržle0711990291310
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
04Žibintų valymo įrenginio plovimo siurblys6712837743028
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Galinis apiplovimo siurblys671283621546
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis671273025887
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis6712730258925
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67128362154?

Apliejiklių siurbliukai (5), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67128362154?

6 skelbimai, kaina 33 € – 107 €. Nauja – 6.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67128362154?

BMW 5 E39, BMW M3 E92, BMW X4 F26, BMW 3 E90 E91, BMW 3 E92 E93, BMW 4 F32 F33. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67128362154?

8362154 (1)