0parts

67127302588 – Plovimo siurblys/skysčio bakelis BMW X1 E84

Detalės kodas 67127302588 · 729 skelbimai

Taip pat žymima: 7302588, 67 12 7 302 588

Plovimo siurblys/skysčio bakelis – pozicija 07 gamintojo schemoje „Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis“. Tinka BMW X1 E84, BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21 ir kitiems. Originalas – BMW.

Dar vadinama: apliejiklio siurbliukas

Dažniausia kaina: nauja ~45 €, naudota ~21 € · pristatymas į Lietuvą per 6 d.

729 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7302588, 67 12 7 302 588

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7302588 (6)
  • "67121199567 (1)
  • B193056 (1)
  • BEG8915 (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87 · E81pagal gamintojo katalogą116d2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87pagal gamintojo katalogą116i2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87 LCIpagal gamintojo katalogą116d2004–2011
BMW1 F20 F21pagal gamintojo katalogą2011–2019
BMW3 E90 E91 · E91pagal gamintojo katalogą318d M47N22005–2012
BMW3 E90 E91 · E91 LCIpagal gamintojo katalogą316d2005–2012
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą316d B472012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31 LCIpagal gamintojo katalogą316d2012–2018
BMWX1 E84pagal gamintojo katalogą2009–2015

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D) schema – pozicija 07: Plovimo siurblys/skysčio bakelisPlovimo siurblys/skysčio bakelis67127302588BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Priekinio stiklo / žibintų plovimo sistemos bakelis (E81 116D, E87 LCI 116D), poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis616772386671
01Priekinio stiklo plovimo skysčio bakelis61667238666Ieškoti
02Savaime užsifiksuojantis šešiakampis varžtas07146961201Ieškoti
03Aušinimo skysčio lygio jungiklis171375539197
05Plovimo siurblio filtras616783743828
07Plovimo siurblys/skysčio bakelis67127302588729
08Plovimo siurblys/skysčio bakelis6712730258925
09Plovimo siurblio filtras616670060638
10Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383645204

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 67127302588?

Apliejiklių siurbliukai (7)

Kiek kainuoja dalis su kodu 67127302588?

729 skelbimai: Nauja nuo 40 € · naudota nuo 10 €. Kaina: 10 € – 74 €. Dažniausia kaina: nauja ~45 €, naudota ~21 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 67127302588?

BMW X1 E84, BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21, BMW 3 E90 E91. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW X1 E84 (2009–2015) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 67127302588?

7302588 (6), "67121199567 (1), B193056 (1), BEG8915 (1)