0parts

61138369696 – Kištukinis lizdas MQS BMW X3 G01

Detalės kodas 61138369696 · 5 skelbimai

Taip pat žymima: 8369696, 61 13 8 369 696

Kištukinis lizdas MQS – pozicija 01 gamintojo schemoje „Kontaktų sistema MQS“. Tinka BMW X3 G01, BMW 3 E36, BMW 3 E46 ir kitiems. Originalas – BMW.

5 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8369696, 61 13 8 369 696

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8369696 (5)
  • 61138369696_GTV (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87pagal gamintojo katalogą2004–2011
BMW1 E82 E88pagal gamintojo katalogą2007–2014
BMW1 F20 F21pagal gamintojo katalogą2011–2019
BMW3 E36pagal gamintojo katalogą1991–2000
BMW3 E46pagal gamintojo katalogą1998–2005
BMW3 E90 E91pagal gamintojo katalogą2005–2012
BMW3 E92 E93pagal gamintojo katalogą2005–2014
BMW3 F30 F35 F31pagal gamintojo katalogą2012–2018
BMW3 G20 G21pagal gamintojo katalogą2019–
BMW4 F32 F33pagal gamintojo katalogą2013–2020
BMW5 E39pagal gamintojo katalogą1996–2003
BMW5 E60 E61pagal gamintojo katalogą2004–2010
BMW5 F10 F11pagal gamintojo katalogą2009–2016
BMW5 G30 G31 G38pagal gamintojo katalogą2016–
BMW5 G60 G61pagal gamintojo katalogą2023–
BMW7 E65 E66pagal gamintojo katalogą2001–2008
BMW7 F01 F02 F03 F04pagal gamintojo katalogą2008–2016
BMW7 G11 G12pagal gamintojo katalogą2015–2022
BMWX1 E84pagal gamintojo katalogą2009–2015
BMWZ4 E85 E86pagal gamintojo katalogą2002–2008
Pagal pardavėjų duomenis: BMW X3 G01, BMW 7 E38

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Kontaktų sistema MQS schema – pozicija 01: Kištukinis lizdas MQSKištukinis lizdas MQS61138369696BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Kontaktų sistema MQS, poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Kištukinis lizdas MQS611313837763
01Kištukinis lizdas MQS611313937241
01Kištukinis lizdas MQS611313937261
01Kištukinis lizdas MQS125275020411
01Kištukinis lizdas MQS125275020391
01Kištukinis lizdas MQS611383696965
01Kištukinis lizdas MQS611383697001
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369318802
02Kištukinis lizdas MQS ELA611313937044
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369017262
02Kištukinis lizdas MQS ELA61137835213Ieškoti
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369017283
03Kištukinis kontaktas MQS611313836727
03Kištukinis kontaktas MQS611313922343
03Kištukinis kontaktas MQS su kabeliu61130056940Ieškoti
03Kištukinis kontaktas MQS611313937232
04Kištukinis kontaktas MQS ELA611313937031
04Kištukinis kontaktas MQS ELA611383662692
05Kontaktinis vamzdelis MQS1.2125275223872
05Lizdinis kontaktas MQS su laidu12520056941Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 6, kodų: 23) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61138369696?

Kaladėlės, jungtys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61138369696?

5 skelbimai, kaina 2 € – 17 €. Nauja – 5.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61138369696?

BMW X3 G01, BMW 3 E36, BMW 3 E46, BMW 5 E39, BMW 7 E38, BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 1 F20 F21. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 E82 E88 (2007–2014), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 3 G20 G21 (2019–), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E39 (1996–2003), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 F10 F11 (2009–2016), BMW 5 G30 G31 G38 (2016–), BMW 5 G60 G61 (2023–), BMW 7 E65 E66 (2001–2008), BMW 7 F01 F02 F03 F04 (2008–2016), BMW 7 G11 G12 (2015–2022), BMW X1 E84 (2009–2015), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61138369696?

8369696 (5), 61138369696_GTV (1)