0parts

61131383672 – Kištukinis kontaktas MQS

Detalės kodas 61131383672 · 110 skelbimų

Taip pat žymima: 1383672, 61 13 1 383 672

110 skelbimų

?
Užkrauti daugiau

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 1383672, 61 13 1 383 672

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 1383672 (3)

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Kontaktų sistema MQS schema – pozicija 03: Kištukinis kontaktas MQSKištukinis kontaktas MQS61131383672BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Kontaktų sistema MQS, poz. 03Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Kištukinis lizdas MQS611313937261
01Kištukinis lizdas MQS125275020411
01Kištukinis lizdas MQS125275020391
01Kištukinis lizdas MQS611383696965
01Kištukinis lizdas MQS611383697001
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369318802
02Kištukinis lizdas MQS ELA611313937044
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369017262
02Kištukinis lizdas MQS ELA61137835213Ieškoti
02Kištukinis lizdas MQS ELA611369017283
03Kištukinis kontaktas MQS61131383672110
03Kištukinis kontaktas MQS611313922343
03Kištukinis kontaktas MQS su kabeliu61130056940Ieškoti
03Kištukinis kontaktas MQS611313937232
04Kištukinis kontaktas MQS ELA611313937031
04Kištukinis kontaktas MQS ELA611383662692
05Kontaktinis vamzdelis MQS1.2125275223872
05Lizdinis kontaktas MQS su laidu12520056941Ieškoti
05Kontaktinis vamzdelis MQS1.2125275223883
05Lizdinis kontaktas MQS su laidu12520056942Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 6, kodų: 23) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61131383672?

Dalys (7)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61131383672?

110 skelbimų, kaina 4 € – 28 €.

Kokie kiti kodai atitinka 61131383672?

1383672 (3)

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61131383672?

BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 3 G20 G21 (2019–), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E39 (1996–2003), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą