0parts

61138352304 – Universalus lizdo korpusas, nekoduotas BMW 8 G14

Detalės kodas 61138352304 · 3 skelbimai

Taip pat žymima: 8352304, 61 13 8 352 304

3 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8352304, 61 13 8 352 304

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8352304 (3)

Tinka: BMW 8 G14, BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Cigarečių uždegiklis / maitinimo lizdai schema – pozicija 02: Universalus lizdo korpusas, nekoduotasUniversalus lizdo korpusas, nekoduotas61138352304BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Cigarečių uždegiklis / maitinimo lizdai, poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Prijungimo lizdas, cigarečių žiebtuvėlio, su LED61349175932Ieškoti
02Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383523043
05Cigarečių degiklio lizdas6134697303516
05Kištukinis lizdas6134697303737
06Kištuko korpusas611313511441
09Lizdo laikiklis613468430988
13Kištukinio lizdo kamštis6134931611656
14Cigarečių degiklio elementas6134930824635

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61138352304?

Kitos prekės (3)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61138352304?

3 skelbimai, kaina 36 € – 43 €. Nauja – 3.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61138352304?

BMW 8 G14, BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61138352304?

8352304 (3)