0parts

61346973035 – Cigarečių degiklio lizdas BMW X1 F48 F49

Detalės kodas 61346973035 · 16 skelbimų

Taip pat žymima: 6973035, 61 34 6 973 035

16 skelbimų

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 6973035, 61 34 6 973 035

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 6973035 (16)

Tinka: BMW, BMW X1 F48 F49, Mini, BMW 2 F45, BMW 5 GT F07, BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 1 F20 F21 ir dar 5

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Cigarečių uždegiklis / maitinimo lizdai schema – pozicija 05: Cigarečių degiklio lizdasCigarečių degiklio lizdas61346973035BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Cigarečių uždegiklis / maitinimo lizdai, poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Prijungimo lizdas, cigarečių žiebtuvėlio, su LED61349175932Ieškoti
02Universalus lizdo korpusas, nekoduotas611383523043
05Cigarečių degiklio lizdas6134697303516
05Kištukinis lizdas6134697303737
06Kištuko korpusas611313511441
09Lizdo laikiklis613468430988
13Kištukinio lizdo kamštis6134931611656
14Cigarečių degiklio elementas6134930824635

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 61346973035?

Žiebtuvėlio lizdai (16)

Kiek kainuoja dalis su kodu 61346973035?

16 skelbimų: Nauja nuo 10 € · naudota nuo 19 €. Kaina: 10 € – 24 €. Naudota – 9, Nauja – 7.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 61346973035?

BMW X1 F48 F49, BMW 2 F45, BMW 5 GT F07, BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 1 F20 F21, BMW 7 E65 E66, Mini Clubman F54, BMW 5 G30 G31 G38, BMW 2 Active Tourer U06, Mini One - Cooper F56 F55. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 61346973035?

6973035 (16)