0parts

51127897196 – Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51127897196 · 3 skelbimai

Taip pat žymima: 7897196, 51 12 7 897 196

3 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Galinis laikiklis (E61 LCI) schema – pozicija 05: Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys (M)Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys (M)51127897196BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Galinis laikiklis (E61 LCI), poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Galinio bamperio laikiklis5112703371211
01Galinio bamperio laikiklis511270504052
02Deformacijos elementas, galinis kairys511270337132
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511270337142
03Amortizatorius, galinis kairys51127063433Ieškoti
03Amortizatorius, galinis dešinys51127063434Ieškoti
04Bamperio tvirtinimas, galinis centrinis511270607977
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys5112706079512
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys5112706079612
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys (M)511278971958
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys (M)511278971963
06Kreipiklis, apačioje centre5112705638810
06Kreipiklis, apačioje centre (M)511278971446
07Kreipiklis, apačioje centre511271781894
07Kreipiklis, apačioje centre (M)511278966193
08Atramos laikiklis, galinis kairys511270612513
09Šešiakampis varžtas (M10X12)07147117789Ieškoti
10Šešiakampė veržlė071469718894
11Savaime užsifiksuojanti šešiakampė veržlė (M6)51128400432Ieškoti
12Cilindrinės galvutės sraigtas su poveržle (M6)51127070181Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 21, kodų: 31) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51127897196?

Tvirtinimo elementai (1), Purvasaugiai (1), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51127897196?

3 skelbimai: Nauja nuo 139 € · naudota nuo 21 €. Kaina: 21 € – 164 €. Nauja – 2, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51127897196?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51127897196?

7897196 (3)