0parts

51127056388 – Kreipiklis, apačioje centre BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51127056388 · 10 skelbimų

10 skelbimų

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Galinis laikiklis (E60 LCI) schema – pozicija 06: Kreipiklis, apačioje centreKreipiklis, apačioje centre51127056388BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Galinis laikiklis (E60 LCI), poz. 06Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Galinio bamperio laikiklis511270504052
02Deformacijos elementas, galinis kairys511270337132
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511270337142
02Deformacijos elementas, galinis kairys511271631972
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511271631981
04Bamperio tvirtinimas, galinis centrinis5112705634318
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys511271781858
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys511271781868
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys (M)511278966152
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys (M)511278966164
06Kreipiklis, apačioje centre5112705638810
06Kreipiklis, apačioje centre (M)511278971446
07Kreipiklis, apačioje centre511271781894
07Kreipiklis, apačioje centre (M)511278966193
08Atramos laikiklis, galinis kairys511270612513
09Šešiakampis varžtas (M10X12)07147117789Ieškoti
10Šešiakampė veržlė071469718894
11Savaime užsifiksuojanti šešiakampė veržlė (M6)51128400432Ieškoti
12Cilindrinės galvutės sraigtas su poveržle (M6)51127070181Ieškoti
13Kėbulo veržlė (D=18MM, ZNS-3)07146949379Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 19, kodų: 33) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51127056388?

Tvirtinimo elementai (3), Kitos prekės (3), Purvasaugiai (2), Kitos prekės (1), Laikikliai, tvirtinimai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51127056388?

10 skelbimų: Nauja nuo 109 € · naudota nuo 33 €. Kaina: 33 € – 158 €. Nauja – 8, Naudota – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51127056388?

BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51127056388?

7056388 (10), 51127056388_GTV (1)