0parts

51127178185 – Bamperio tvirtinimas, galinis kairys BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51127178185 · 8 skelbimai

Taip pat žymima: 7178185, 51 12 7 178 185

8 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7178185, 51 12 7 178 185

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7178185 (8)
  • zer1 (1)

Tinka: BMW 5 E60 E61

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Galinis laikiklis (E60 LCI 520DM47N2) schema – pozicija 05: Bamperio tvirtinimas, galinis kairysBamperio tvirtinimas, galinis kairys51127178185BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Galinis laikiklis (E60 LCI 520DM47N2), poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Galinio bamperio laikiklis5112703371211
01Galinio bamperio laikiklis511270504052
02Deformacijos elementas, galinis kairys511270337132
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511270337142
02Deformacijos elementas, galinis kairys511271631972
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511271631981
04Bamperio tvirtinimas, galinis centrinis5112705634318
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys511271781858
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys511271781868
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys511278966152
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys511278966164
06Kreipiklis, apačioje centre5112705638810
06Kreipiklis, apačioje centre511278971446
07Kreipiklis, apačioje centre511271781894
07Kreipiklis, apačioje centre511278966193
08Atramos laikiklis, galinis kairys511270612513
09Šešiakampis varžtas07147117789Ieškoti
10Šešiakampė veržlė071469718894
11Savaime užsifiksuojanti šešiakampė veržlė51128400432Ieškoti
12Cilindrinės galvutės sraigtas su poveržle51127070181Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 19, kodų: 31) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51127178185?

Tvirtinimo elementai (7), Bamperių sustiprinimai (balkiai) (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51127178185?

8 skelbimai: Nauja nuo 103 € · naudota nuo 9 €. Kaina: 9 € – 109 €. Naudota – 5, Nauja – 3.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51127178185?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51127178185?

7178185 (8), zer1 (1)