0parts

51127063431 – Kreipiklis, apačioje centre BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51127063431 · 5 skelbimai

5 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Galinis laikiklis (E60) schema – pozicija 07: Kreipiklis, apačioje centreKreipiklis, apačioje centre51127063431BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Galinis laikiklis (E60), poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
02Deformacijos elementas, galinis dešinys511270337142
03Amortizatorius, galinis kairys51127063433Ieškoti
03Amortizatorius, galinis dešinys51127063434Ieškoti
04Bamperio tvirtinimas, galinis centrinis5112705634318
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys5112703371511
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys5112703371617
05Bamperio tvirtinimas, galinis kairys (M)511278966152
05Bamperio tvirtinimas, galinis dešinys (M)511278966164
06Kreipiklis, apačioje centre5112705638810
06Kreipiklis, apačioje centre (M)511278971446
07Kreipiklis, apačioje centre511270634315
07Kreipiklis, apačioje centre (M)511278966193
08Atramos laikiklis, galinis kairys511270612513
09Šešiakampis varžtas (M10X12)07147117789Ieškoti
10Šešiakampė veržlė071469718894
11Savaime užsifiksuojanti šešiakampė veržlė (M6)51128400432Ieškoti
12Cilindrinės galvutės sraigtas su poveržle (M6)51127070181Ieškoti
13Kėbulo veržlė (D=18MM, ZNS-3)07146949379Ieškoti
14Kėbulo veržlė (ST4,8MM)514370015662
15Torx varžtas su poveržle (ISA ST4.8X20)07147075519Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 20, kodų: 28) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51127063431?

Tvirtinimo elementai (2), Purvasaugiai (2), Laikikliai, tvirtinimai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51127063431?

5 skelbimai: Nauja nuo 126 € · naudota nuo 28 €. Kaina: 28 € – 185 €. Nauja – 4, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51127063431?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51127063431?

7063431 (5)