0parts

13627566786 – Ping jutiklis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 13627566786 · 7 skelbimai

Taip pat žymima: 7566786, 13 62 7 566 786

7 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7566786, 13 62 7 566 786

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7566786 (7)
  • 13627566786_GTV (1)

Tinka: BMW 3 E90 E91, BMW M3 E90, BMW X3 F25, BMW X4 F26, BMW 3 GT F34, BMW 3 E92 E93, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E90 E91 (2005–2012) Variklio bloko tvirtinimo detalės (E90 LCI 335XIN54, E90 LCI 335IN54, E90 335I, E90 335XI, E91 335I, E91 335XI) schema – pozicija 06: Ping jutiklisPing jutiklis13627566786BMW 3 E90 E91 (2005–2012) → Variklio bloko tvirtinimo detalės (E90 LCI 335XIN54, E90 LCI 335IN54, E90 335I, E90 335XI, E91 335I, E91 335XI), poz. 06Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Veleno sandariklis111175871687
01Veleno sandariklis111175843987
02Veleno sandariklis111175478423
02Veleno sandariklis1111861886412
03Dangtis1111753026210
04Alyvos atmušėjas111375573473
05Aliuminio varžtų komplektas, alyvos siurblys114104264725
06Ping jutiklis136275667867
07ASA varžtas07129903926Ieškoti
08Impulsų daviklis, alkūninis velenas/pavarų dėžė136275250151
09O formos žiedas121417483981
10Torx sraigtas07129902813Ieškoti
12Torx sraigtas13627530413Ieškoti
13Variklio bloko tarpiklių komplektas be asbesto111175672102
17Lizdo korpusas, mėlynas125275075266

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 13627566786?

Kitos prekės (4), Detonacijos jutikliai (2), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 13627566786?

7 skelbimai: Nauja nuo 29 € · naudota nuo 29 €. Kaina: 29 € – 225 €. Nauja – 6, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 13627566786?

BMW 3 E90 E91, BMW M3 E90, BMW X3 F25, BMW X4 F26, BMW 3 GT F34, BMW 3 E92 E93. BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 13627566786?

7566786 (7), 13627566786_GTV (1)