0parts

11118618864 – Veleno sandariklis BMW 1 E81 E87

Detalės kodas 11118618864 · 12 skelbimų

Taip pat žymima: 8618864, 11 11 8 618 864

Veleno sandariklis – pozicija 02 gamintojo schemoje „Variklio bloko tvirtinimo detalės“. Tinka BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21, BMW 3 F30 F35 F31 ir kitiems. Originalas – BMW; pakaitalai: СМ CER MOTOR SINCE 1980, Zzvf.

Dar vadinama: alkūninio veleno alyvos riebokštis, sandarinimo žiedas

12 skelbimų

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8618864, 11 11 8 618 864

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8618864 (8)
  • 1867927 (1)
  • AG251022002104 (1)
  • AG260328033392 (1)
  • AG260328053305 (1)
  • AG260409041976 (1)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
BMWOriginalas34 €8
СМ CER MOTOR SINCE 1980Pakaitalas13 €3
ZzvfPakaitalas15 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87 · E81pagal gamintojo katalogą130i2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87pagal gamintojo katalogą130i2004–2011
BMW1 E81 E87 · E87 LCIpagal gamintojo katalogą130i2004–2011
BMW1 E82 E88 · E88pagal gamintojo katalogą125i, 135i N54, 135i N552007–2014
BMW1 F20 F21 · F20pagal gamintojo katalogą125i, M135i, M135i X2011–2019
BMW1 F20 F21 · F20 LCIpagal gamintojo katalogą125i N20, M135i, M135i X2011–2019
BMW3 E90 E91 · E90pagal gamintojo katalogą325xi N52N, 330i N52N, 325i N53, 330i N53, 325xi N53, 330xi N53, 328i, 325i N52, 330i N52, 323i N52, 325xi N52, 330xi N52, 323i N52N, 325i N52N, 335i, 335xi2005–2012
BMW3 E90 E91 · E90 LCIpagal gamintojo katalogą323i, 325i N52N, 325i N53, 330i N53, 325xi N52N, 330i N52N, 325xi N53, 330xi, 328i, 335xi N54, 335i N54, 335xi N55, 335i N552005–2012
BMW3 E90 E91 · E91pagal gamintojo katalogą325xi N52N, 330i N52N, 325i N53, 330i N53, 325xi N53, 330xi N53, 325i N52, 330i N52, 323i N52, 325xi N52, 330xi N52, 325i N52N, 335i, 335xi2005–2012
BMW3 E92 E93 · E92pagal gamintojo katalogą335i, 335xi, 325i N52N, 330xi N52N, 325i N53, 330i N53, 325xi N53, 330xi N53, 330i N52N, 325xi N52N2005–2014
BMW3 E92 E93 · E92 LCIpagal gamintojo katalogą325i N52N, 325i N53, 330i N53, 325xi N52N, 325xi N53, 330xi, 330i N52N, 335i, 335xi2005–2014
BMW3 E92 E93 · E93pagal gamintojo katalogą335i, 325i N52N, 328i, 325i N53, 330i N53, 330i N52N2005–2014
BMW3 F30 F35 F31 · F30pagal gamintojo katalogą335i, 335i X, HYBRID3, 328i N20, 320i, 328i X, 320i X, 328i N262012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F30 LCIpagal gamintojo katalogą320i N20, 328i N20, 328i N262012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą335i, 335i X, 328i, 320i, 320i X, 328i X2012–2018
BMW4 F32 F33 · F32pagal gamintojo katalogą420i N20, 428i N20, 428i X, 420i XN20, 428i N26, 435i, 435i X2013–2020
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą523i, 525i N52, 530i N52, 525xi, 530xi2004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą523i N52N, 525i N52N, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 525xi, 530xi N532004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą523i, 525i N52, 530i, 525xi, 530xi2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą523i N52N, 525i N52N, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 525xi, 530xi N532004–2010
BMW5 F10 F11 · F10pagal gamintojo katalogą520i, 528i N20, 528i X, 523i N52N, 530i N52N, 523i N53, 528i N53, 530i N53, 535i, 535i X, HYBRID52009–2016
BMW5 F10 F11 · F10 LCIpagal gamintojo katalogą520i 1.6, 520i, 528i, 528i X, 535i, 535i X, HYBRID52009–2016
BMW5 F10 F11 · F11pagal gamintojo katalogą520i, 528i N20, 528i X, 530i N52N, 523i N53, 528i N53, 530i N53, 535i, 535i X, 523i N52N2009–2016
BMW5 F10 F11 · F11 LCIpagal gamintojo katalogą520i, 528i, 528i X, 535i, 535i X2009–2016
BMW7 E65 E66 · E65pagal gamintojo katalogą730i N522001–2008
BMW7 F01 F02 F03 F04 · F01pagal gamintojo katalogą730i, 740i2008–2016
BMW7 F01 F02 F03 F04 · F01 LCIpagal gamintojo katalogą730i, HYBRID7, 740i2008–2016
BMWZ4 E85 E86pagal gamintojo katalogą2002–2008

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Variklio bloko tvirtinimo detalės (E81 130I, E87 LCI 130I) schema – pozicija 02: Veleno sandariklisVeleno sandariklis11118618864BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Variklio bloko tvirtinimo detalės (E81 130I, E87 LCI 130I), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Veleno sandariklis111175871687
01Veleno sandariklis111175843987
02Veleno sandariklis111175478423
02Veleno sandariklis1111861886412
03Dangtis1111753026210
04Alyvos atmušėjas111375573473
04Alyvos atmušėjas11137555904Ieškoti
05Aliuminio varžtų komplektas, alyvos siurblys114104264725
06Ping jutiklis136275667851
07Torx sraigtas11417529984Ieškoti
08Impulsų daviklis, alkūninis velenas/pavarų dėžė136275250151
09O formos žiedas121417483981
11Dengiamoji plokštė111175277425
13Variklio bloko tarpiklių komplektas be asbesto111175481012
14Aklė kamštis11417550490Ieškoti
15Hidraulinis vožtuvas114175849917
16O formos žiedas11417566726Ieškoti
17Lizdo korpusas, mėlynas125275075266

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11118618864?

Alkūniniai velenai (7), Veleno riebokšliai (2), Tarpinės (2), Vožtuvų dangteliai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11118618864?

12 skelbimų, kaina 13 € – 59 €. Nauja – 12.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11118618864?

BMW 1 E81 E87, BMW 1 F20 F21, BMW 3 F30 F35 F31, BMW 1 E82 E88. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 E82 E88 (2007–2014), BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 F10 F11 (2009–2016), BMW 7 E65 E66 (2001–2008), BMW 7 F01 F02 F03 F04 (2008–2016), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11118618864?

8618864 (8), 1867927 (1), AG251022002104 (1), AG260328033392 (1), AG260328053305 (1), AG260409041976 (1)