0parts

13547810752 – Droselis BMW 5 F10 F11

Detalės kodas 13547810752 · 423 skelbimai

Taip pat žymima: 7810752, 13 54 7 810 752

423 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo (316DN47N, 318DX) schema – pozicija 05: DroselisDroselis13547810752BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo (316DN47N, 318DX), poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Įsiurbimo kolektorius11618506406Ieškoti
02Sandariklio laikiklis11618506407Ieškoti
03Venturi vamzdis1161781076513
04Plieninis tarpiklis116185710051
05Droselis13547810752423
08Tvirtinimo elementai116185119182
09Tvirtinimo elementai116178129393
10Tvirtinimo elementai116185086432
11Vamzdelių spaustukas, trivietis13537823414Ieškoti
12Profilinis tarpiklis116185119172
13Profilinis tarpiklis116178019436
14Įpūtimo slėgio jutiklis136278047426
16Varžtas termoplastikui13627805193Ieškoti
17Guminė atrama1711171291113
18Vamzdis116178104807
19O formos žiedas11618512681Ieškoti
19O formos žiedas11618583456Ieškoti

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 13547810752?

Droselinės sklendės (28), Įsiurbimo kolektoriai (10), Įsiurbiamo oro jutikliai (1), Laikikliai, tvirtinimai (1), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 13547810752?

423 skelbimai: Nauja nuo 96 € · naudota nuo 8 €. Kaina: 8 € – 800 €.

Kokie kiti kodai atitinka 13547810752?

7810752 (30)