0parts

11618511918 – Tvirtinimo elementai BMW 1 F20 F21

Detalės kodas 11618511918 · 2 skelbimai

Taip pat žymima: 8511918, 11 61 8 511 918

2 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8511918, 11 61 8 511 918

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8511918 (2)

Tinka: BMW 1 F20 F21, BMW 3 E90 E91, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 E90 E91 (2005–2012) Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo (E90 LCI 318DN47N, E90 LCI 316DN47N, E91 LCI 318DN47N, E91 LCI 316D) schema – pozicija 08: Tvirtinimo elementaiTvirtinimo elementai11618511918BMW 3 E90 E91 (2005–2012) → Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo (E90 LCI 318DN47N, E90 LCI 316DN47N, E91 LCI 318DN47N, E91 LCI 316D), poz. 08Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Įsiurbimo kolektorius11618506406Ieškoti
02Sandariklio laikiklis11618506407Ieškoti
03Venturi vamzdis1161781076513
04Plieninis tarpiklis116185710051
05Droselis1354781075241
08Tvirtinimo elementai116185119182
09Tvirtinimo elementai116178129393
10Tvirtinimo elementai116185086432
11Vamzdelių spaustukas, trivietis13537823414Ieškoti
12Profilinis tarpiklis116185119172
13Profilinis tarpiklis116178019436
14Įpūtimo slėgio jutiklis136278047426
16Varžtas termoplastikui13627805193Ieškoti
17Guminė atrama1711171291113
18Vamzdis116178104807
19O formos žiedas11618512681Ieškoti
19O formos žiedas11618583456Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11618511918?

Purvasaugiai (1), Galvutės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11618511918?

2 skelbimai, kaina 12 € – 23 €. Nauja – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11618511918?

BMW 1 F20 F21, BMW 3 E90 E91. BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 F10 F11 (2009–2016) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11618511918?

8511918 (2)