0parts

13547810752 – Droselis BMW 5 F10 F11

Detalės kodas 13547810752 · 423 skelbimai

Taip pat žymima: 7810752, 13 54 7 810 752

Droselis – pozicija 05 gamintojo schemoje „Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo“. Tinka BMW 5 F10 F11, BMW X5 F15, BMW X3 F25 ir kitiems. Originalas – BMW; pakaitalai: Intercar.

Dar vadinama: droselinė sklendė, įsiurbimo kolektorius sklendės

Dažniausia kaina: nauja ~358 €, naudota ~46 € · pristatymas į Lietuvą per 5–11 d.

423 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7810752, 13 54 7 810 752

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7810752 (30)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
BMWOriginalas8 € (naudota)27
MiniOriginalas13 € (naudota)3
MazdaOriginalas40 € (naudota)1
ToyotaOriginalas47 € (naudota)1
IntercarPakaitalas96 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 F20 F21pagal gamintojo katalogą2011–2019
BMW1 F20 F21 · F20pagal gamintojo katalogą120d X, 120d, 125d2011–2019
BMW3 E90 E91 · E90 LCIpagal gamintojo katalogą318d N47N, 316d N47N, 320d N47N, 320xd N47N, 320d ED2005–2012
BMW3 E90 E91 · E91 LCIpagal gamintojo katalogą318d N47N, 316d, 320d N47N, 320xd N47N, 320d ED2005–2012
BMW3 E92 E93 · E92 LCIpagal gamintojo katalogą320xd, 320d2005–2014
BMW3 F30 F35 F31 · F30pagal gamintojo katalogą316d N47N, 318d X, 330d X, 330d, 335d X, 320d, 320d X, 325d, 320d ED2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F30 LCIpagal gamintojo katalogą325d N47S1, 330d, 330d X, 335d X2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą316d N47N, 318d X, 330d X, 330d, 335d X, 320d, 320d X, 325d, 320d ED2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31 LCIpagal gamintojo katalogą325d N47S1, 330d, 330d X, 335d X2012–2018
BMW4 F32 F33 · F32pagal gamintojo katalogą420d N47N, 420d XN47N, 425d N47S1, 430d, 430d X, 435d X2013–2020
BMW4 F32 F33 · F32 LCIpagal gamintojo katalogą430d, 430d X, 435d X2013–2020
BMW5 F10 F11 · F10pagal gamintojo katalogąM550d X, 530d X, 530d N57N, 535d N57Z, 535d X, 520d, 520d ED, 525d X, 525d N47S12009–2016
BMW5 F10 F11 · F10 LCIpagal gamintojo katalogąM550d X, 520d XN47N, 518d N47N, 520d N47N, 525d, 525d X, 530d, 530d X, 535d, 535d X2009–2016
BMW5 F10 F11 · F11pagal gamintojo katalogąM550d X, 530d X, 535d X, 530d N57N, 535d N57Z, 520d, 525d N47S1, 525d X2009–2016
BMW5 F10 F11 · F11 LCIpagal gamintojo katalogąM550d X, 518d N47N, 520d N47N, 520d XN47N, 525d, 525d X, 530d, 530d X, 535d, 535d X2009–2016
BMW7 F01 F02 F03 F04 · F01 LCIpagal gamintojo katalogą750d X, 740d X, 730d, 730d X, 740d2008–2016
BMWX1 E84pagal gamintojo katalogą2009–2015
BMWX3 F25pagal gamintojo katalogą2010–2017
BMWX5 F15pagal gamintojo katalogą2013–2017
BMWX6 E71pagal gamintojo katalogą2008–2014
Pagal pardavėjų duomenis: BMW M3 E90, BMW M2 F87, BMW X3 E83, BMW X3 G01, BMW X3 G45, BMW X5 E70, BMW X6 F16, BMW 2 F22 F23, Mini Paceman (R61), BMW 4 F36 Gran coupe

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 F20 F21 (2011–2019) Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo schema – pozicija 05: DroselisDroselis13547810752BMW 1 F20 F21 (2011–2019) → Įsiurbimo kolektorius EGR be sklendės valdymo, poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Įsiurbimo kolektorius11618506406Ieškoti
02Sandariklio laikiklis11618506407Ieškoti
03Venturi vamzdis1161781076513
04Plieninis tarpiklis116185710051
05Droselis13547810752423
08Tvirtinimo elementai116185119182
09Tvirtinimo elementai116178129393
10Tvirtinimo elementai116185086432
11Vamzdelių spaustukas, trivietis13537823414Ieškoti
12Profilinis tarpiklis116185119172
13Profilinis tarpiklis116178019436
14Įpūtimo slėgio jutiklis136278047426
16Varžtas termoplastikui13627805193Ieškoti
17Guminė atrama1711171291113
18Vamzdis116178104807
19O formos žiedas11618512681Ieškoti
19O formos žiedas11618583456Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 13547810752?

Droselinės sklendės (28), Įsiurbimo kolektoriai (10), Įsiurbiamo oro jutikliai (1), Laikikliai, tvirtinimai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 13547810752?

423 skelbimai: Nauja nuo 96 € · naudota nuo 8 €. Kaina: 8 € – 800 €. Dažniausia kaina: nauja ~358 €, naudota ~46 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 13547810752?

BMW 5 F10 F11, BMW X5 F15, BMW X3 F25, BMW 4 F32 F33, BMW 3 F30 F35 F31, BMW 7 F01 F02 F03 F04, BMW 3 E90 E91, BMW 1 F20 F21, BMW M3 E90, BMW M2 F87, BMW X3 E83, BMW X3 G01, BMW X3 G45, BMW X5 E70, BMW X6 E71, BMW X6 F16, BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, Mini Paceman (R61), BMW 4 F36 Gran coupe, BMW 4 F36 Gran coupe, Mazda, Toyota. BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020), BMW 5 F10 F11 (2009–2016), BMW 7 F01 F02 F03 F04 (2008–2016), BMW X1 E84 (2009–2015), BMW X3 F25 (2010–2017), BMW X5 F15 (2013–2017), BMW X6 E71 (2008–2014) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 13547810752?

7810752 (30)