0parts

11427802114 – Tarpiklis BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 11427802114 · 37 skelbimai

37 skelbimai

?
Ankstesni

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Tepimo sistema – alyvos filtras, šilumokaitis (N47) schema – pozicija 05: TarpiklisTarpiklis11427802114BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Tepimo sistema – alyvos filtras, šilumokaitis (N47), poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos filtras1142780779910
Laikiklis122185073982
02Tepalo filtro elemento komplektas114278071777
03Alyvos filtro dangtelis114278021188
Alyvos filtras114277973928
03Alyvos filtro dangtelis114278087646
Alyvos filtras1142780779910
04Šilumokaitis114278021137
05Tarpiklis1142780211437
06Vamzdžio jungtis1142780211523
07Vamzdžio jungtis1142780211723
08O formos žiedas (25X3,8)1142850641237
09Alyvos slėgio jungiklis (M12X1,5)126186112736
11ISA varžtas su poveržle (M6X20)11427788464Ieškoti
11Cilindrinės galvutės sraigtas (DELTA PT4X16)071491970381
12Šešiakampis varžtas su poveržle (M8X48-ZNNIV SI)07119906679Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11427802114?

Alyvos filtrų korpusai (12), Alyvos filtrai (7), Tepalo radiatoriai (4), Kitos prekės (3), Vožtuvų riebokšliai (3)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11427802114?

37 skelbimai, kaina 8 € – 91 €. Nauja – 37.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11427802114?

BMW 3 E90 E91, BMW M3 E90, BMW 1 E81 E87, BMW 5 E60 E61, BMW X1 E84, BMW X3 E83, BMW 1 E82 E88, BMW 3 E92 E93. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11427802114?

7802114 (16), 11428506412 (1), 8506412 (1)