0parts

11427802118 – Alyvos filtro dangtelis BMW 1 E81 E87

Detalės kodas 11427802118 · 8 skelbimai

8 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Tepimo sistema – alyvos filtras, šilumokaitis (N47) schema – pozicija 03: Alyvos filtro dangtelisAlyvos filtro dangtelis11427802118BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Tepimo sistema – alyvos filtras, šilumokaitis (N47), poz. 03Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Alyvos filtras1142780779910
Laikiklis122185073982
02Tepalo filtro elemento komplektas114278071777
03Alyvos filtro dangtelis114278021188
Alyvos filtras114277973928
03Alyvos filtro dangtelis114278087646
Alyvos filtras1142780779910
04Šilumokaitis114278021137
05Tarpiklis1142780211437
06Vamzdžio jungtis1142780211523
07Vamzdžio jungtis1142780211723
08O formos žiedas (25X3,8)114285064121
09Alyvos slėgio jungiklis (M12X1,5)126186112736
11ISA varžtas su poveržle (M6X20)11427788464Ieškoti
11Cilindrinės galvutės sraigtas (DELTA PT4X16)071491970381
12Šešiakampis varžtas su poveržle (M8X48-ZNNIV SI)07119906679Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11427802118?

Kitos prekės (3), Purvasaugiai (2), Alyvos filtrų korpusai (2), Alyvos filtrai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11427802118?

8 skelbimai, kaina 59 € – 88 €. Nauja – 8.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11427802118?

BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 3 E90 E91, BMW X3 E83, BMW 3 E92 E93, BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11427802118?

7802118 (8)