0parts

11127530742 – Uždegimo ritės apdaila BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 11127530742 · 5 skelbimai

Taip pat žymima: 7530742, 11 12 7 530 742

5 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7530742, 11 12 7 530 742

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7530742 (5)

Tinka: BMW 3 E90 E91, BMW X3 E83, BMW, BMW M3 E90

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Cilindrų galvutės dangtis (E87 118I, E87 120I) schema – pozicija 09: Uždegimo ritės apdailaUždegimo ritės apdaila11127530742BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Cilindrų galvutės dangtis (E87 118I, E87 120I), poz. 09Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Cilindrų galvutės dangtis, komplektas11127568581Ieškoti
01Cilindrų galvutės dangtis, komplektas111286458887
02Profilinis tarpiklis111200322241
02Profilinis tarpiklis11121035078Ieškoti
03Flanšinis varžtas11127568294Ieškoti
04Flanšinis varžtas11127568295Ieškoti
05Flanšinis varžtas11127568296Ieškoti
06Flanšinis varžtas11127568293Ieškoti
07Sandarinimo flanšas113775020221
08Šešiakampis varžtas su poveržle07119904527Ieškoti
09Uždegimo ritės apdaila111275307425
09Uždegimo ritės apdaila111275533026
10Atstumo guma111275023221
11Guminė tarpinė laidams111275015882
12Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275005685
12Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis1112865533114

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11127530742?

Kitos prekės (2), Viršutinės apsaugos (2), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11127530742?

5 skelbimai: Nauja nuo 124 € · naudota nuo 13 €. Kaina: 13 € – 254 €. Nauja – 4, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11127530742?

BMW 3 E90 E91, BMW X3 E83, BMW M3 E90. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11127530742?

7530742 (5)