0parts

11120032224 – Profilinis tarpiklis

Detalės kodas 11120032224 · 1 skelbimas

Taip pat žymima: 0032224, 11 12 0 032 224

Profilinis tarpiklis – pozicija 02 gamintojo schemoje „Cilindrų galvutės dangtis“. Tinka BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012) ir kitiems. Originalas – BMW.

Pristatymas į Lietuvą per 10 d.

1 skelbimas

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 0032224, 11 12 0 032 224

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 0032224 (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87 · E87pagal gamintojo katalogą118i, 120i2004–2011
BMW3 E46 · E46pagal gamintojo katalogą316 TIN42, 318 TIN42, 316i N42, 318i N42, 318 CIN42, 318 CIN46, 318i N46, 316i N46, 316 TIN46, 318 TIN461998–2005
BMW3 E90 E91 · E90pagal gamintojo katalogą318i N46, 320i N462005–2012
BMW3 E90 E91 · E91pagal gamintojo katalogą318i N46, 320i N46, 318i N46N2005–2012
BMWX3 E83pagal gamintojo katalogą2003–2010
BMWZ4 E85 E86pagal gamintojo katalogą2002–2008

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Cilindrų galvutės dangtis (E87 118I, E87 120I) schema – pozicija 02: Profilinis tarpiklisProfilinis tarpiklis11120032224BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Cilindrų galvutės dangtis (E87 118I, E87 120I), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Cilindrų galvutės dangtis, komplektas11127568581Ieškoti
01Cilindrų galvutės dangtis, komplektas111286458887
02Profilinis tarpiklis111200322241
02Profilinis tarpiklis11121035078Ieškoti
03Flanšinis varžtas11127568294Ieškoti
04Flanšinis varžtas11127568295Ieškoti
05Flanšinis varžtas11127568296Ieškoti
06Flanšinis varžtas11127568293Ieškoti
07Sandarinimo flanšas113775020221
08Šešiakampis varžtas su poveržle07119904527Ieškoti
09Uždegimo ritės apdaila111275307425
09Uždegimo ritės apdaila111275533026
10Atstumo guma111275023221
11Guminė tarpinė laidams111275015882
12Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275005685
12Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis1112865533114

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11120032224?

Vožtuvų dangtelio tarpinės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11120032224?

1 skelbimas, kaina 128 €. Nauja – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11120032224?

BMW. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW X3 E83 (2003–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11120032224?

0032224 (1)