0parts

72128254277 – Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“ BMW 1 E81 E87

Detalės kodas 72128254277 · 2 skelbimai

Taip pat žymima: 8254277, 72 12 8 254 277

2 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8254277, 72 12 8 254 277

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8254277 (2)

Tinka: BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Oro pagalvės naudojimo instrukcija schema – pozicija 04: Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128254277BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Oro pagalvės naudojimo instrukcija, poz. 04Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija712121223344
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71212122335
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71212122336
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71212122337
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71216979776
03Oro pagalvės naudojimo instrukcija511421216443
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“721282542772
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128254278Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128254279Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412081Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412082Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412080Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72126977330Ieškoti
05Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712121225451
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996103
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996112
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996121
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199613
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199614
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199615
Visa schema (pozicijų: 7, kodų: 32) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 72128254277?

Kitos prekės (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 72128254277?

2 skelbimai, kaina 42 € – 48 €. Nauja – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 72128254277?

BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 72128254277?

8254277 (2)