0parts

71212122545 – Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija BMW

Detalės kodas 71212122545 · 1 skelbimas

Taip pat žymima: 2122545, 71 21 2 122 545

Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija – pozicija 05 gamintojo schemoje „Oro pagalvės naudojimo instrukcija“. Tinka BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 1 F20 F21. Originalas – BMW.

🚚 Pristatymas į Lietuvą per 13 d.↩ Grąžinimas 14 d.🔒 Pinigai pardavėjui – tik gavus prekę

1 skelbimas

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 2122545, 71 21 2 122 545

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 2122545 (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 E81 E87pagal gamintojo katalogą2004–2011
BMW1 E82 E88pagal gamintojo katalogą2007–2014
BMW3 E36pagal gamintojo katalogą1991–2000
BMW3 E46pagal gamintojo katalogą1998–2005
BMW3 E90 E91pagal gamintojo katalogą2005–2012
BMW3 E92 E93pagal gamintojo katalogą2005–2014
BMW5 E39pagal gamintojo katalogą1996–2003
BMW5 E60 E61pagal gamintojo katalogą2004–2010
BMW5 F10 F11 · F10pagal gamintojo katalogą520d2009–2016
BMW5 F10 F11 · F11pagal gamintojo katalogą520d2009–2016
BMW7 E65 E66pagal gamintojo katalogą2001–2008
BMW7 F01 F02 F03 F04 · F01pagal gamintojo katalogą730d2008–2016
BMW7 F01 F02 F03 F04 · F03pagal gamintojo katalogą750 LIS2008–2016
BMWX1 E84pagal gamintojo katalogą2009–2015
BMWX3 F25pagal gamintojo katalogą2010–2017
BMWX5 E53pagal gamintojo katalogą1999–2006
BMWZ4 E85 E86pagal gamintojo katalogą2002–2008
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 1 F20 F21

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Oro pagalvės naudojimo instrukcija schema – pozicija 05: Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcijaKeleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71212122545BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Oro pagalvės naudojimo instrukcija, poz. 05Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71212122337
02Oro pagalvės naudojimo instrukcija71216979776
03Oro pagalvės naudojimo instrukcija511421216443
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“721282542772
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128254278Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128254279Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412081Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412082Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72128412080Ieškoti
04Lipdukas „Šoninė oro pagalvė“72126977330Ieškoti
05Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712121225451
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996103
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996112
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija712391996121
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199613
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199614
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199615
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199622
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija71239199623
06Keleivio oro pagalvės naudojimo instrukcija07149241479
Visa schema (pozicijų: 7, kodų: 32) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja dalis su kodu 71212122545?

1 skelbimas, kaina 48 €. Nauja – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 71212122545?

BMW 1 E81 E87, BMW 1 E82 E88, BMW 1 F20 F21. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 1 E82 E88 (2007–2014), BMW 3 E36 (1991–2000), BMW 3 E46 (1998–2005), BMW 3 E90 E91 (2005–2012), BMW 3 E92 E93 (2005–2014), BMW 5 E39 (1996–2003), BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 5 F10 F11 (2009–2016), BMW 7 E65 E66 (2001–2008), BMW 7 F01 F02 F03 F04 (2008–2016), BMW X1 E84 (2009–2015), BMW X3 F25 (2010–2017), BMW X5 E53 (1999–2006), BMW Z4 E85 E86 (2002–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 71212122545?

2122545 (1)