0parts

51118068130 – Adapteris BMW 3 F30 F35 F31

Detalės kodas 51118068130 · 9 skelbimai

9 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) M apdailos plokštė, priekinė schema – pozicija 34: Adapteris, variklio dangčio apsauga (M)Adapteris, variklio dangčio apsauga (M)51118068130BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → M apdailos plokštė, priekinė, poz. 34Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
19Varžtas su linzine galvute ir poveržle (M6X20)07147406384Ieškoti
19Varžtas pusapvale galva su spyruokline poveržle (M6X20)07145A48F73Ieškoti
20C formos veržlė51717065773Ieškoti
21Bamperio grotelės, priekinės kairės (M NSW)5111805415518
21Bamperio grotelės, priekinės dešinės (M NSW)5111805415620
23Grotelių apdaila, kairė (M)5111805426112
23Grotelių apdaila, dešinė (M)5111805426214
24Atrama kairė (M NSW)5111805416312
24Atrama dešinė (M NSW)511180541641
26Valstybinio numerio pagrindas (M ECE)511180541579
27Valstybinio numerio pagrindas (M CHINA)51118054158Ieškoti
28Varžtas su kryžminiu lizdu plastikui (TS5X25-ZNNID-SW)07146959925Ieškoti
29Varžtas su įleidžiama galvute (M5X8,8-H-ZNFE)07119906254Ieškoti
30Poveržlė (4-200 HV-ZNS3)07119904207Ieškoti
31Plečiamoji veržlė (8X8 MM)51127020321Ieškoti
32Lipni pagalvėlė (10X45MM)511871340211
33Varžtas su kryžminiu lizdu plastikui (TS5X16MM)51118122522Ieškoti
33Cilindrinės galvutės sraigtas (TS 5X16)51417067920Ieškoti
34Adapteris, variklio dangčio apsauga (M)511180681309
35Valstybinio numerio pagrindas (M US/JAPAN)511180541622
Visa schema (pozicijų: 34, kodų: 65) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51118068130?

Kitos prekės (5), Priekinis bamperis (2), Purvasaugiai (1), Apatinės apsaugos (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51118068130?

9 skelbimai, kaina 72 € – 108 €. Nauja – 9.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51118068130?

BMW 3 F30 F35 F31. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51118068130?

8068130 (8)