0parts

51117897208 – Bamperio apdaila, gruntuota, priekinė BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51117897208 · 6 skelbimai

6 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) M apdailos plokštė, priekinė schema – pozicija 01: Bamperio apdaila, gruntuota, priekinė (M)Bamperio apdaila, gruntuota, priekinė (M)51117897208BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → M apdailos plokštė, priekinė, poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Bamperio apdaila, gruntuota, priekinė (M)511178972086
Sukimo momento keitiklio PDC atsiejimo žiedas662069230004
Imitacinių apdailos detalių komplektas (GEN 4.2)51125A3F5423
Lipdukas (NO PDC)01295A3BFA7Ieškoti
Tvirtinimo detalių komplektas, priekinis bamperis (VALUE PARTS)511124117324
02Kėbulo veržlė (ST 4,8-6-ZNS3)07129904225Ieškoti
03Cilindrinės galvutės sraigtas07146959896Ieškoti
04Torx varžtas (ISA M6X18 SW)07146959923Ieškoti
05Varžtas07119904170Ieškoti
06Šoninės plokštės atrama, priekinė kairė5111703370527
06Šoninės plokštės atrama, priekinė dešinė5111703370625
07Savisriegis varžtas (ST 6,3 X 25)071199049351
08Kėbulo veržlė (ST 6,3 - 9)07129904216Ieškoti
09Vilkimo kilpos dangtelis, dažytas (CODE - UNI/MET.)51110397279Ieškoti
09Vilkimo kilpos dangtelis, gruntuotas (M)5111789721029
10Laikymo dirželis511119737213
11Grotelės, centrinės (M)5111789658617
12Grotelės, kairė (M)511178971862
13Grotelės, dešinė (M)5111789718418
14ACC grotelės, dešinė (M)511178971831
Visa schema (pozicijų: 39, kodų: 58) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51117897208?

Grotelės, apdailos kaiščiai (2), Purvasaugiai (2), Galinis bamperis (1), Priekinis bamperis (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51117897208?

6 skelbimai: Nauja nuo 585 € · naudota nuo 390 €. Kaina: 390 € – 1 184 €. Nauja – 5, Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51117897208?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51117897208?

7897208 (3), B7129F23 (1)