0parts

51117281920 – Uždara grotelė, dešinė (lines) BMW 3 F30 F35 F31

Detalės kodas 51117281920 · 24 skelbimai

Taip pat žymima: 7281920, 51 11 7 281 920

24 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7281920, 51 11 7 281 920

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7281920 (10)
  • PBM99101CAR (2)
  • 4tr015911 (1)
  • AG260331004387 (1)
  • AG260408071459 (1)
  • AG260410098967 (1)
  • D031808 (1)
  • PBM99053BR (1)

Tinka: BMW 3 F30 F35 F31, BMW M3 F80, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Apdailos skydelis, apdailos elementai, priekiniai schema – pozicija 06: Uždara grotelė, dešinė (LINES)Uždara grotelė, dešinė (LINES)51117281920BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Apdailos skydelis, apdailos elementai, priekiniai, poz. 06Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
02Apdailos strypas, vidurinis dešinys (LUXURY / ACC)511172963764
03Apdailos juostelė, strypas, kairė (SPORT)511172931059
03Apdailos juostelė, strypas, dešinė (SPORT)5111729310611
04Oro įsiurbimo apdaila, kairė (LUXURY)5111727969711
04Oro įsiurbimo apdaila, dešinė (LUXURY)5111727969811
04Oro įsiurbimo apdaila, kairė (MODERN)511172796959
04Oro įsiurbimo apdaila, dešinė (MODERN)511172796967
05Uždara grotelė, kairė5111725536515
05Uždara grotelė, dešinė5111725536627
06Uždara grotelė, kairė (LINES)5111728191917
06Uždara grotelė, dešinė (LINES)5111728192024
07Uždara grotelė, kairė (LINES SPORT)5111730073715
07Uždara grotelė, dešinė (LINES SPORT)5111730073815
08Rūko žibinto dangtelis, kairys5111724587112
08Rūko žibinto dangtelis, dešinys5111724587211
09Cilindrinės galvutės sraigtas07149321070Ieškoti
10Valstybinio numerio pagrindas (ECE)5113727970810
11Varžtas su kryžminiu lizdu plastikui (TS5X25-ZNNID-SW)07146959925Ieškoti
12Valstybinio numerio pagrindas (JAPAN)511172923503
17Varžtas su kryžminiu lizdu plastikui (TS5X16MM)51118122522Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 17, kodų: 33) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51117281920?

Grotelės, apdailos kaiščiai (19), Galiniai rūko žibintai (3), Radiatorių grotelės (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51117281920?

24 skelbimai: Nauja nuo 20 € · naudota nuo 24 €. Kaina: 20 € – 105 €. Nauja – 22, Naudota – 2.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51117281920?

BMW 3 F30 F35 F31, BMW M3 F80. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51117281920?

7281920 (10), PBM99101CAR (2), 4tr015911 (1), AG260331004387 (1), AG260408071459 (1), AG260410098967 (1), D031808 (1), PBM99053BR (1)