0parts

51117255393 – Bamperio laikiklis BMW 1 F20 F21

Detalės kodas 51117255393 · 200 skelbimų

Taip pat žymima: 7255393, 51 11 7 255 393

200 skelbimų

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7255393, 51 11 7 255 393

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7255393 (32)
  • 20C107-3 (1)
  • 3 F30 F31 12- (1)
  • 511172553930/ (1)
  • BMU51117255393 (1)
  • D062185 (1)
  • F30 F31 F20 F21 (1)
  • PBM44017A (1)

Tinka: BMW 1 F20 F21, BMW 3 F30 F35 F31, BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, BMW 4 F32 F33, BMW, BMW M4 F82 F83

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Atrama, priekinė (F30 320D) schema – pozicija 01: Bamperio laikiklis, priekinis viršutinisBamperio laikiklis, priekinis viršutinis51117255393BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Atrama, priekinė (F30 320D), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Bamperio laikiklis, priekinis viršutinis51117255393200
01Bamperio laikiklis, priekinis viršutinis5111727517825
02Amortizatorius, priekinis511172661903
02Amortizatorius, priekinis5111725536413
02Amortizatorius, priekinis5111805418516
03Deformacijos elementas, priekinis kairys5111726619133
03Deformacijos elementas, priekinis dešinys5111726619240
03Deformacijos elementas, priekinis kairys511172661959
03Deformacijos elementas, priekinis dešinys511172661966
04Bamperio laikiklis, priekinis apatinis5111805418823
04Bamperio laikiklis, priekinis apatinis51647279726Ieškoti
04Bamperio laikiklis, priekinis apatinis51647266325Ieškoti
05Deformacijos elementas, priekinis apatinis kairys5111726619332
05Deformacijos elementas, priekinis apatinis dešinys5111726619438
05Deformacijos elementas, kairys5111805118917
05Deformacijos elementas, dešinys5111805119022
06Bordiūro slopintuvas5111726847922
07Amortizatoriaus dangtelis511173029501
08Veržlių plokštelė, išorinė51117286015Ieškoti
09Atrama, priekinės ašies atrama, kairė51647245795Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 16, kodų: 29) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51117255393?

Bamperių sustiprinimai (balkiai) (45)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51117255393?

200 skelbimų: Nauja nuo 58 € · naudota nuo 79 €. Kaina: 58 € – 304 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51117255393?

BMW 1 F20 F21, BMW 3 F30 F35 F31, BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, BMW 4 F32 F33, BMW M4 F82 F83. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51117255393?

7255393 (32), 20C107-3 (1), 3 F30 F31 12- (1), 511172553930/ (1), BMU51117255393 (1), D062185 (1), F30 F31 F20 F21 (1), PBM44017A (1)