0parts

51117190661 – Vakuuminis blokas, BKS, kairysis BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51117190661 · 3 skelbimai

Taip pat žymima: 7190661, 51 11 7 190 661

3 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7190661, 51 11 7 190 661

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7190661 (3)

Tinka: BMW 5 E60 E61, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Oro kanalai; 2007.03 - ... schema – pozicija 04: Vakuuminis blokas, BKS, kairysisVakuuminis blokas, BKS, kairysis51117190661BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Oro kanalai; 2007.03 - ..., poz. 04Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Oro sklendės valdymas, aktyvus, viršutinis511171781168
02Oro sklendės valdymas, pasyvus, apatinis511171781198
03Stabdžių sklendės valdymas, kairys511171781174
03Stabdžių sklendės valdymas, dešinys511171781184
04Vakuuminis blokas, BKS, kairysis511171906613
04Vakuuminis blokas, BKS, dešinysis511171906624
05Vakuumo tiekimas, BKS511171781204
06Vamzdis511171835141
08Laikiklis51117183521Ieškoti
09Kniedė aklė66316777308Ieškoti
11Cilindrinės galvutės sraigtas63127068171Ieškoti
12Šešiakampė veržlė su plokštele07129904553Ieškoti
13Universalus lizdo korpusas, nekoduotas61138795954Ieškoti
13Remonto komplektas, lizdo korpusas6113235999918

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51117190661?

Kitos prekės (1), Purvasaugiai (1), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51117190661?

3 skelbimai, kaina 42 € – 56 €. Nauja – 3.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51117190661?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51117190661?

7190661 (3)