0parts

51117060969 – Stabdžių oro kanalo dangtis, kairys BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 51117060969 · 7 skelbimai

7 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) M apdailos plokštė, priekinė schema – pozicija 15: Stabdžių oro kanalo dangtis, kairysStabdžių oro kanalo dangtis, kairys51117060969BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → M apdailos plokštė, priekinė, poz. 15Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
06Šoninės plokštės atrama, priekinė dešinė5111703370625
07Savisriegis varžtas (ST 6,3 X 25)071199049351
08Kėbulo veržlė (ST 6,3 - 9)07129904216Ieškoti
09Vilkimo kilpos dangtelis, dažytas (CODE - UNI/MET.)51110397279Ieškoti
09Vilkimo kilpos dangtelis, gruntuotas (M)5111789721029
10Laikymo dirželis511119737213
11Grotelės, centrinės (M)5111789658617
12Grotelės, kairė (M)511178971862
13Grotelės, dešinė (M)5111789718418
14ACC grotelės, dešinė (M)511178971831
15Stabdžių oro kanalo dangtis, kairys511170609697
15Stabdžių oro kanalo dangtis, dešinys5111706097011
16Priekinis kairys stabdžių aušinimo oro kanalas (M)511178965872
16Priekinis dešinys stabdžių aušinimo oro kanalas (M)511178965881
17C formos veržlė (M6)071424525061
18Torx varžtas (M6X22)07147075867Ieškoti
19Plečiamoji kniedė51467002606Ieškoti
20Atraminė juostelė511170638351
21Dangtelis, dažytas, kairys (CODE - UNI/MET.)51110397277Ieškoti
21Dangtelis, dažytas, dešinys (CODE - UNI/MET.)51110397278Ieškoti
Visa schema (pozicijų: 39, kodų: 58) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51117060969?

Radiatorių grotelės (2), Bamperiai (1), Grotelės, apdailos kaiščiai (1), Kitos prekės (1), Purvasaugiai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51117060969?

7 skelbimai, kaina 14 € – 63 €. Nauja – 7.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51117060969?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51117060969?

7060969 (4), PBM99041CAL (2), A10795 (1)