0parts

34116763027 – Suporto laikiklis BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 34116763027 · 1 skelbimas

1 skelbimas

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Priekinio rato stabdys, stabdžių trinkelių jutiklis (E60) schema – pozicija 02: Suporto laikiklisSuporto laikiklis34116763027BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Priekinio rato stabdys, stabdžių trinkelių jutiklis (E60), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Suporto korpusas, kairys341167630235
01Suporto korpusas, dešinys341167630243
01Suporto korpusas, kairys341167536599
01Suporto korpusas, dešinys3411675366010
02Suporto laikiklis341167630271
02Suporto laikiklis341167536613
03Spaustukas34116776526Ieškoti
03Spaustukas34116757253Ieškoti
04Torx sraigtas su poveržle (M12X1,5X43 ZNS3)34106864424Ieškoti
05Nuorinimo vožtuvas (M10X1)341167680184
06Apsauginis dangtelis341111634354
07Remonto komplektas, kreipiamoji įvorė342168696174
07Remonto komplektas, kreipiamoji įvorė341167587072
08Kreipiamasis varžtas34111157041Ieškoti
08Kreipiamasis varžtas34116757036Ieškoti
09Apsauginis kamštis34111154979Ieškoti
10Stabdžių suporto remonto komplektas341111636475
11Remonto komplektas, stabdžių kaladėlės be asbesto341167636174
11Remonto komplektas, stabdžių kaladėlės be asbesto341167949164
12Stabdžių trinkelių nusidėvėjimo jutiklis, priekinis kairys343567894926
Visa schema (pozicijų: 13, kodų: 21) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 34116763027?

Montavimo ir remonto dalys (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 34116763027?

1 skelbimas, kaina 42 €. Naudota – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 34116763027?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 34116763027?

6763027 (1)