0parts

33526874383 – Galinis amortizatorius BMW 3 F30 F35 F31

Detalės kodas 33526874383 · 249 skelbimai

Taip pat žymima: 6874383, 33 52 6 874 383

Galinis amortizatorius – pozicija 01 gamintojo schemoje „Galinės amortizatoriaus statramsčio atskiros dalys“. Tinka BMW 3 F30 F35 F31. Originalas – BMW.

Pristatymas į Lietuvą per 10 d.

249 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 6874383, 33 52 6 874 383

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 6874383 (2)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą316d B47, 316i, 328i, 320i, 335i, 318d, 320d, 325d, 316d N47N, 330d, 320d ED2012–2018

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Galinės amortizatoriaus statramsčio atskiros dalys (F31 316DB47) schema – pozicija 01: Galinis amortizatoriusGalinis amortizatorius33526874383BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Galinės amortizatoriaus statramsčio atskiros dalys (F31 316DB47), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Galinis amortizatorius335268743802
01Galinis amortizatorius33526874383249
04Papildomas amortizatorius, galinis335368577306
04Papildomas amortizatorius, galinis3353685543912
04Papildomas amortizatorius, galinis335368656473
09Dengiamasis dangtelis335068634452

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 33526874383?

Pavaros kumšteliai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 33526874383?

249 skelbimai: Nauja nuo 289 € · naudota nuo 118 €. Kaina: 118 € – 289 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 33526874383?

BMW 3 F30 F35 F31. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 33526874383?

6874383 (2)