0parts

33316770826 – Guminė atrama BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 33316770826 · 525 skelbimai

Taip pat žymima: 6770826, 33 31 6 770 826

Guminė atrama – pozicija 02 gamintojo schemoje „Galinės ašies rėmas“. Tinka BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. Originalas – BMW; pakaitalai: Topran, Sidem.

Dar vadinama: sijos įvorių pagalvės, ašies tvirtinimo įvorė

Dažniausia kaina: nauja ~151 €

🚚 Pristatymas į Lietuvą per 4–13 d.↩ Grąžinimas 14 d.🔒 Pinigai pardavėjui – tik gavus prekę

525 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 6770826, 33 31 6 770 826

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 6770826 (5)
  • 33316770826_GTV (1)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
BMWOriginalas145 €5
TopranPakaitalas54 €1
SidemPakaitalas123 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą520i, 520d, 525xi, 530xi, 530xd, 523i, 525i M54, 530i M54, 540i, 545i, 525d, 530d M57N, 535d, 525i N52, 530d M57N22004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą520i N46N, 520i N43, 525xi, 530xi N52N, 530xi N53, 520d M47N2, 520d N47, 525xd, 530xd, 523i N52N, 523i N53, 525i N52N, 525i N53, 540i, 525d, 530d, 535d2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą525i M54, 545i, 550i, 525d, 530d M57N, 535d, 523i, 525i N52, 530i, 530d M57N2, 520d, 525xi, 530xi, 530xd2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą523i N52N, 523i N53, 530i N53, 525i N52N, 525i N53, 530i N52N, 550i, 525d, 530d, 535d, 520i, 525xi, 530xi N52N, 530xi N53, 520d M47N2, 520d N47, 525xd, 530xd2004–2010
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 6 E63 E64

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Galinės ašies rėmas (E60 520I, E60 520D, E60 525XI, E60 530XI, E60 530XD) schema – pozicija 02: Guminė atramaGuminė atrama33316770826BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Galinės ašies rėmas (E60 520I, E60 520D, E60 525XI, E60 530XI, E60 530XD), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Galinės ašies rėmas333167708281
02Guminė atrama33316770826525
03Ribotuvas, priekinis333167654045
04Ribotuvas, viršutinis galinis333167654097
05Ribotuvas, galinis kairysis333167648896
06Ribotuvas, galinis dešinysis333167648903
07Stūmimo strypas, kairys333167648872
07Stūmimo strypas, dešinys333167648882
08Šešiakampis varžtas su poveržle33326760344Ieškoti
09Šešiakampis varžtas su poveržle33306760652Ieškoti
10Priekinė guminė atrama331767675254
11Šešiakampis varžtas su poveržle33306760347Ieškoti
12Šešiakampis varžtas su poveržle33326760346Ieškoti
13Galinė guminė atrama331767708255
14Šešiakampis varžtas33176760342Ieškoti

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 33316770826?

Galinės sijos (2), Montavimo detalės (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 33316770826?

525 skelbimai, kaina 54 € – 525 €. Dažniausia kaina: nauja ~151 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 33316770826?

BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 33316770826?

6770826 (5), 33316770826_GTV (1)