0parts

31327905313 – Kairioji priekinė amortizatoriaus statramstė BMW

Detalės kodas 31327905313 · 388 skelbimai

Taip pat žymima: 7905313, 31 32 7 905 313

388 skelbimai

?
Užkrauti daugiau

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7905313, 31 32 7 905 313

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7905313 (2)
  • V04000836 (1)

Tinka: BMW 5 E60 E61, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Atskiros dalys, sportinė pakaba schema – pozicija 01: Kairioji priekinė amortizatoriaus statramstėKairioji priekinė amortizatoriaus statramstė31327905313BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Atskiros dalys, sportinė pakaba, poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Kairioji priekinė amortizatoriaus statramstė31327905313388
01Priekinė dešinė amortizatoriaus statramstis313279053143
01Kairioji priekinė amortizatoriaus statramstė313267644611
01BMW nesiūloma842103003111
01Priekinė dešinė amortizatoriaus statramstis313267644622
02Galinis amortizatoriaus statramstis335267859863
02Galinis amortizatoriaus statramstis335267859782
03Priekinis stabilizatorius313579053121
03Priekinis stabilizatorius313567641111
04Stabilizatoriaus guminis tvirtinimas31356766509Ieškoti
04Stabilizatoriaus guminis tvirtinimas31356764113200
05Galinis stabilizatorius33557906822Ieškoti
05Galinis stabilizatorius33506770340Ieškoti
06Stabilizatoriaus guminis tvirtinimas335567610043
06Stabilizatoriaus guminis tvirtinimas335567615682
07Papildomas slopintuvas, priekinis313379053164
07Papildomas slopintuvas, priekinis313367640863
08Papildomas amortizatorius, galinis335379053171
08Papildomas amortizatorius, galinis335367627223
09Montavimo dalių komplektas33502183041Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 31327905313?

Purvasaugiai (2), Priekinių amortizatorių komplektas (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 31327905313?

388 skelbimai, kaina 93 € – 569 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 31327905313?

BMW 5 E60 E61. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 31327905313?

7905313 (2), V04000836 (1)