0parts

25118638792 – Vibracijų slopintuvas BMW 2 F22 F23

Detalės kodas 25118638792 · 5 skelbimai

Taip pat žymima: 8638792, 25 11 8 638 792

5 skelbimai

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Pavarų perjungimas, mechaninė pavarų dėžė (F30 LCI) schema – pozicija 09: Vibracijų slopintuvasVibracijų slopintuvas25118638792BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Pavarų perjungimas, mechaninė pavarų dėžė (F30 LCI), poz. 09Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Perjungimo svirtelė251186137013
02Ovalus įvorės guolis (L=26MM/SCHWARZ)251175076951
03Guolio varžtas25117529078Ieškoti
04Guolio varžtas25117529079Ieškoti
05Perjungimo svirties guolis251186142885
07Pavarų perjungimo svirtis251175967034
08Pavarų svirties guolis2511122060014
09Vibracijų slopintuvas251186387925
11Guminė gaubtas251175960266
12Svirtis251186137034
13Pavarų perjungimo trauklė25118608240Ieškoti
14Tvirtinimo spaustukas25117571899Ieškoti
15Pavarų perjungimo traukės šarnyras251175802819
16Fiksavimo žiedas251112224512
17Plastikinė poveržlė25111434194Ieškoti

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 25118638792?

Kitos prekės (3), Purvasaugiai (1), Pavarų svirtys ir perjungimo mechanizmai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 25118638792?

5 skelbimai, kaina 163 € – 201 €. Nauja – 5.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 25118638792?

BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, BMW 3 GT F34, BMW 1 F20 F21. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 25118638792?

8638792 (5), 25118638792_GTV (1)