0parts

17217559962 – Termostatas BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 17217559962 · 397 skelbimai

Taip pat žymima: 7559962, 17 21 7 559 962

Termostatas – pozicija 13 gamintojo schemoje „Radiatoriaus tvirtinimo detalės“. Tinka BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64, BMW 7 E65 E66. Originalas – BMW; pakaitalai: Topran.

397 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7559962, 17 21 7 559 962

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7559962 (4)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
BMWOriginalas153 €4
TopranPakaitalas41 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą520i, 525i M54, 530i M54, 530i N52, 545i, 523i, 525i N52, 525xi, 530xi, 540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą520i N46N, 520i N43, 523i N52N, 525i N52N, 525xi, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 530xi N53, 540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą530i, 525i N52, 523i, 525xi, 530xi, 550i, 525i M54, 545i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą520i, 525xi, 530xi N53, 523i N52N, 525i N52N, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 550i2004–2010
BMW7 E65 E66 · E65pagal gamintojo katalogą730i M54, 735i, 745i, 730i N52, 740i, 750i, 760i2001–2008
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 6 E63 E64

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Radiatoriaus tvirtinimo detalės (E60 520I, E60 525IM54, E60 530IM54) schema – pozicija 13: TermostatasTermostatas17217559962BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Radiatoriaus tvirtinimo detalės (E60 520I, E60 525IM54, E60 530IM54), poz. 13Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
02Radiatoriaus išleidimo kamštis17112247346Ieškoti
04Dangtis, modulio laikiklis171175192058
06Radiatoriaus kronšteinas171175144029
06Radiatoriaus kronšteinas171175458644
07Kompensatorius171175192071
08Distancinio elemento laikiklis171175192061
09Kompensatorius171175203353
10Guminė atrama171175309851
11Guminė atrama171175309847
11Guminė atrama171175425168
12Sandarinimo plokštė171275079834
13Termostatas17217559962397
14Tvirtinimo plokštė1711750797311
14Tvirtinimo plokštė171175349071
15Spyruoklinis spaustukas17127507981Ieškoti
16Šilumokaitis172175192136
17X formos žiedas17101439140Ieškoti
18Apatinis radiatoriaus laikiklis17117519271Ieškoti
18Apatinis radiatoriaus laikiklis171175445266
18Apatinis radiatoriaus laikiklis171175425179
Visa schema (pozicijų: 16, kodų: 21) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 17217559962?

Tepalo radiatoriai (1), Termostatai (1), Termostatų korpusai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 17217559962?

397 skelbimai, kaina 41 € – 212 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 17217559962?

BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64, BMW 7 E65 E66. BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 7 E65 E66 (2001–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 17217559962?

7559962 (4)