0parts

17118678027 – Radiatorius BMW 3 F30 F35 F31

Detalės kodas 17118678027 · 455 skelbimai

Taip pat žymima: 8678027, 17 11 8 678 027

Radiatorius – pozicija 01 gamintojo schemoje „Radiatoriaus tvirtinimo detalės“. Tinka BMW 3 F30 F35 F31, BMW 1 F20 F21, BMW i3 ir kitiems. Originalas – BMW; pakaitalai: AHE, motoGRAPA, Frey.

Dar vadinama: vandens radiatorius

455 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 8678027, 17 11 8 678 027

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 8678027 (7)
  • 17117600520 (1)
  • 17118672107 (1)
  • 823816901 (1)
  • 8600520 (1)
  • 8 678 027 17 11 8 678 (1)
  • AHE57902S (1)
  • RADIO8672104 (1)
  • radio937902333 (1)

Originalas ir pakaitalai

GamintojasTipasKaina nuoPasiūlymų
BMWOriginalas53 € (naudota)7
AHEPakaitalas86 €3
motoGRAPAPakaitalas98 €2
FreyPakaitalas117 €1

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW1 F20 F21 · F20pagal gamintojo katalogą118i, 120d, 125d, 125i, M135i2011–2019
BMW1 F20 F21 · F20 LCIpagal gamintojo katalogą120i N13, 125i N20, 118i B38, 120d, M135i2011–2019
BMW3 F30 F35 F31 · F30pagal gamintojo katalogą320i, 320i X, 328i N20, 328i X, 335i, 335i X, 318d, 320d, 316d N47N, 320d ED, 325d2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F30 LCIpagal gamintojo katalogą318d, 318i, 320d B47, 320d X, 320d ED, 325d B47, 325d N47S12012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31pagal gamintojo katalogą320i, 320i X, 328i, 328i X, 335i, 318d, 320d, 316d N47N, 320d ED, 325d2012–2018
BMW3 F30 F35 F31 · F31 LCIpagal gamintojo katalogą318i, 320d B47, 320d X, 325d B47, 320d ED, 325d N47S12012–2018
BMW4 F32 F33 · F32pagal gamintojo katalogą420d N47N, 420i N20, 420i XN20, 425d N47S1, 428i N20, 428i X, 435i, 435i X, 418i, 420d B47, 420d XB47, 425d B472013–2020
BMW4 F32 F33 · F32 LCIpagal gamintojo katalogą418i, 420d, 420d X, 425d2013–2020
Pagal pardavėjų duomenis: BMW i3, BMW 2 F22 F23, BMW 6 G32 Gran Turismo

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 F20 F21 (2011–2019) Radiatoriaus tvirtinimo detalės (F20 118I, F20 LCI 120IN13, F20 118I) schema – pozicija 01: RadiatoriusRadiatorius17118678027BMW 1 F20 F21 (2011–2019) → Radiatoriaus tvirtinimo detalės (F20 118I, F20 LCI 120IN13, F20 118I), poz. 01Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Radiatorius1711760051122
01Radiatorius1711867210216
01Radiatorius17118678027455
02Modulio laikiklis, kairys1711760053622
03Modulio laikiklis, dešinys1711760053720
04Modulio tvirtinimas171176005398
05Atraminė įvorė1711759692311
06Viršutinis laikiklis1711759692215
07Viršutinis sandariklis1711760054321
09Įpučiamo oro aušintuvas1751760053026
10Sandariklis175176005445
11Apatinis sandariklis175176005454
12Modulio laikiklis, kairys1711862073221
13Modulio laikiklis, dešinys1711862073325
14Cilindrinės galvutės sraigtas17117596108Ieškoti
15Laikiklis175185170326

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 17118678027?

Vandens radiatoriai (12), Kondicionieriaus radiatoriai (kondensatoriai) (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 17118678027?

455 skelbimai: Nauja nuo 86 € · naudota nuo 53 €. Kaina: 53 € – 2 119 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 17118678027?

BMW 3 F30 F35 F31, BMW 1 F20 F21, BMW i3, BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, BMW 4 F32 F33, BMW 6 G32 Gran Turismo. BMW 1 F20 F21 (2011–2019), BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018), BMW 4 F32 F33 (2013–2020) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 17118678027?

8678027 (7), 17117600520 (1), 17118672107 (1), 823816901 (1), 8600520 (1), 8 678 027 17 11 8 678 (1), AHE57902S (1), RADIO8672104 (1), radio937902333 (1)