0parts

17117534896 – Šilumokaitis BMW 6 E63 E64

Detalės kodas 17117534896 · 321 skelbimas

Taip pat žymima: 7534896, 17 11 7 534 896

Šilumokaitis – pozicija 16 gamintojo schemoje „Radiatoriaus tvirtinimo detalės“. Tinka BMW 6 E63 E64, BMW 5 E60 E61, BMW 7 E65 E66. Originalas – BMW.

Dažniausia kaina: naudota ~54 € · pristatymas į Lietuvą per 9–11 d.

321 skelbimas

?
Skelbimų nerasta

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7534896, 17 11 7 534 896

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7534896 (3)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą530i N52, 523i, 525i N52, 525xi, 530xi, 540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą520i N46N, 520i N43, 523i N52N, 525i N52N, 525xi, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 530xi N53, 540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą530i, 525i N52, 523i, 525xi, 530xi, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą520i, 525xi, 530xi N53, 523i N52N, 525i N52N, 530i N52N, 530xi N52N, 530i N53, 523i N53, 525i N53, 550i2004–2010
BMW7 E65 E66 · E65pagal gamintojo katalogą730i N522001–2008
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 6 E63 E64

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Radiatoriaus tvirtinimo detalės (E60 530IN52, E61 530I) schema – pozicija 16: ŠilumokaitisŠilumokaitis17117534896BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Radiatoriaus tvirtinimo detalės (E60 530IN52, E61 530I), poz. 16Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Radiatorius171175349154
01Radiatorius1711751920912
02Radiatoriaus išleidimo kamštis17112247346Ieškoti
03Modulio laikiklis171175458667
04Dangtis, modulio laikiklis171175192058
06Radiatoriaus kronšteinas171175458644
07Kompensatorius171175192071
08Distancinio elemento laikiklis171175192061
09Distancinis elementas171175406803
09Kompensatorius171175203353
10Guminė atrama171175309851
11Guminė atrama171175425168
12Sandarinimo plokštė171275079834
13Termostatas172175599625
14Tvirtinimo plokštė1711750797311
14Tvirtinimo plokštė171175349071
15Spyruoklinis spaustukas17127507981Ieškoti
16Šilumokaitis17117534896321
17X formos žiedas17101439140Ieškoti
18Apatinis radiatoriaus laikiklis171175425179

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 17117534896?

Tepalo radiatoriai (1), Vandens radiatoriai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 17117534896?

321 skelbimas: Nauja nuo 484 € · naudota nuo 26 €. Kaina: 26 € – 484 €. Dažniausia kaina: naudota ~54 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 17117534896?

BMW 6 E63 E64, BMW 5 E60 E61, BMW 7 E65 E66. BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 7 E65 E66 (2001–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 17117534896?

7534896 (3)